Rekomendacje

Firma Testkomp.pl realizowała dla SPARQ-Systems sp. z o.o. sp.k. testy aplikacji klient/serwer na Platformę Android w trybie zdalnym. Współpraca była zawsze oparta zarówno o dobą komunikację, jak i skuteczność działania na każdym etapie zlecenia. Zaangażowanie w prowadzony projekt, wykrywalność problemów przez firmę Testkomp.pl przyczyniło się do znaczącego zwiększenia jakości i wydajności testowanego dla nas produktu. Doświadczenie we współpracy z firmą Testkomp.pl pozwalają nam rekomendować ich jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

Bartosz Masłowski, Prezes Zarządu SPARQ-Systems sp. z o.o.
Dziękuje za miłą współpracę, na pewno jeszcze się odezwiemy do Państwa. Życzę wielu sukcesów.
 
Sebastian Działo
Baskhurt Sp z o.o.
Współpraca od samego początku układa się znakomicie. Merytoryczna i fachowa obsługa, przyczynia się do ciągłego poszerzania zakresu współpracy o kolejne usługi informatyczne, będące przedmiotem zainteresowań firmy SMOL-BUD NIERUCHOMOŚCI.

Grzegorz Smoliński
Smol-Bud Nieruchomości
Testkomp.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań informatycznych.

Stanisław Głowacz
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młodych Internautów
Współpraca przebiegała szybko i sprawnie, częsty kontakt z Panem Piotrem umożliwił dogranie wszystkich szczegółów związanych z tworzeniem oraz obsługą mojej strony internetowej.

Justyna Bronowska
Aranżacja wnętrz, fotografia
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w tworzeniu nowej strony Artlibitum. Przede wszystkim za cierpliwość, oraz profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb, dostosowanie nowych technik pod kątem specyfiki naszych działań artystycznych.
Życzę dalszych sukcesów.

Ewa Dymek-Kuś
Agencja Artystyczna "ARTLIBITUM"
Firma Testkomp.pl realizowała dla nas kompleksowe testy symulatorów lokomotyw (nowoczesnych narzędzi dydaktycznych wykorzystywanych do profesjonalnych szkoleń maszynistów). Solidną stroną Firmy jest profesjonalny zespół cechujący się pełnym zaangażowanie w powierzone zadania. Usługi wykonywane są solidnie i terminowo, przy dobrej i sprawnej organizacji pracy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Testkomp.pl jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie kompleksowego wykonawcy projektów informatycznych i testów oprogramowania komputerowego.

F.H.U. JMS
_
_
Testkomp.pl

 

 

Firma TESTKOMP.PL powstała jako odpowiedź na:

 

  • coraz większe zapotrzebowanie przedsiębiorców dla zapewnienia jakości oprogramowania komputerowego.

 

 

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć wysoką jakość oprogramowania, poprzez szeroko zakrojone testy aplikacji. Dzięki testom zewnętrznym nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze, koncentrując się na swojej podstawowej działalności. W pełni wykorzystują potencjał pracowników do celów związanych z wytworzeniem jak najlepszego produktu.

Zlecając testy swojego oprogramowania nasi Klienci nie muszą zatrudniać pracowników w celu wykonania testów. TESTKOMP.PL weryfikuje jakość na każdym etapie produkcji, jak również przeprowadza testy finalne, akceptacyjne.

 

TESTKOMP.PL to zespół najlepszych inżynierów i specjalistów kontroli oprogramowania, z kilkunastoletnim doświadczeniem, z wykorzystaniem norm ISO 9001.

 

Ściśle współpracując ze swoimi Klientami, oferujemy usługi na jak najwyższym poziomie, dopasowane do oczekiwań i wymagań, za konkurencyjną cenę.

Do każdego zadania podchodzimy z wielką pasją i wyzwaniem.

Satysfakcja naszych Klientów ze świadczonych przez nas usług jest dla nas najważniejsza.

 
up
_

Copyright © 2009-2024 TESTKOMP.PL All rights reserved.

Projekt i wykonanie Testkomp.pl