Rekomendacje

Firma Testkomp.pl realizowała dla SPARQ-Systems sp. z o.o. sp.k. testy aplikacji klient/serwer na Platformę Android w trybie zdalnym. Współpraca była zawsze oparta zarówno o dobą komunikację, jak i skuteczność działania na każdym etapie zlecenia. Zaangażowanie w prowadzony projekt, wykrywalność problemów przez firmę Testkomp.pl przyczyniło się do znaczącego zwiększenia jakości i wydajności testowanego dla nas produktu. Doświadczenie we współpracy z firmą Testkomp.pl pozwalają nam rekomendować ich jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

Bartosz Masłowski, Prezes Zarządu SPARQ-Systems sp. z o.o.
Dziękuje za miłą współpracę, na pewno jeszcze się odezwiemy do Państwa. Życzę wielu sukcesów.
 
Sebastian Działo
Baskhurt Sp z o.o.
Współpraca od samego początku układa się znakomicie. Merytoryczna i fachowa obsługa, przyczynia się do ciągłego poszerzania zakresu współpracy o kolejne usługi informatyczne, będące przedmiotem zainteresowań firmy SMOL-BUD NIERUCHOMOŚCI.

Grzegorz Smoliński
Smol-Bud Nieruchomości
Testkomp.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań informatycznych.

Stanisław Głowacz
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młodych Internautów
Współpraca przebiegała szybko i sprawnie, częsty kontakt z Panem Piotrem umożliwił dogranie wszystkich szczegółów związanych z tworzeniem oraz obsługą mojej strony internetowej.

Justyna Bronowska
Aranżacja wnętrz, fotografia
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w tworzeniu nowej strony Artlibitum. Przede wszystkim za cierpliwość, oraz profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb, dostosowanie nowych technik pod kątem specyfiki naszych działań artystycznych.
Życzę dalszych sukcesów.

Ewa Dymek-Kuś
Agencja Artystyczna "ARTLIBITUM"
Firma Testkomp.pl realizowała dla nas kompleksowe testy symulatorów lokomotyw (nowoczesnych narzędzi dydaktycznych wykorzystywanych do profesjonalnych szkoleń maszynistów). Solidną stroną Firmy jest profesjonalny zespół cechujący się pełnym zaangażowanie w powierzone zadania. Usługi wykonywane są solidnie i terminowo, przy dobrej i sprawnej organizacji pracy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Testkomp.pl jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie kompleksowego wykonawcy projektów informatycznych i testów oprogramowania komputerowego.

F.H.U. JMS
_
_
Hosting
DO 1GB POJEMNOŚCI DYSKU
 • niska stawka dla stron typu wizytówki, firm jednoosobowych, instytucji pożytku publicznego, oraz innych działalności kulturalno-oświatowych - tylko 89,43zł netto za 12 miesięcy
 • dla pozostałych stron 110zł netto za 12 miesięcy


OD 1GB DO 10GB POJEMNOŚCI DYSKU

 • strony typu wizytówki, firmy jednoosobowe, instytucje pożytku publicznego, oraz innych działalności kulturalno-oświatowych - 110zł netto za 12 miesięcy
 • dla pozostałych stron 160zł netto za 12 miesięcy


POWYŻEJ 10GB POJEMNOŚCI DYSKU

 • strony typu wizytówki, firmy jednoosobowe, instytucje pożytku publicznego, oraz innych działalności kulturalno-oświatowych - 160zł netto za 12 miesięcy
 • dla pozostałych stron 310zł netto za 12 miesięcy


WSPÓLNE PARAMETRY DLA WSZYSTKICH TYPÓW KONT:

 • subdomena 15zł netto
 • 20 GB pojemności dysku
 • brak limitów miesięcznego transferu
 • bazy MySql bez limitu
 • nielimitowana ilość kont pocztowych (Firma udostępnia taką opcję, ale nie wchodzi ona w skład usługi hostingowej, jako że nie jest wspierana przez producenta oprogramowania serwera.)
 • dostęp do poczty przez www (Firma udostępnia taką opcję, ale nie wchodzi ona w skład usługi hostingowej, jako że nie jest wspierana przez producenta oprogramowania serwera.)
 • konto FTP
 • autoryzacja SMTP
 • bezpłatny okres testowy przez 7 dni
 • pomoc przy uruchomieniu strony internetowej 80zł netto
 • przy zamówieniu utworzenia dowolnej strony internetowej pierwszy rok hostingu gratis
 • 5% bonifikaty, oraz gwarancja stałej ceny, dla Klientów zamawiających usługę na nieprzerwany okres 2 lat
 • 10% bonifikaty, oraz gwarancja stałej ceny, dla Klientów zamawiających usługę na nieprzerwany okres 3 lat
 • dla każdego nowego Klienta 3 pierwsze miesiące hostingu gratis, pod warunkiem przedłużenia umowy o co najmniej 12 miesięcy. W przypadku rezygnacji z usługi po 3 miesiącach, naliczona zostanie stawka za hosting w wysokości 50zł netto
 • dla każdego nowego Klienta 6 pierwszych miesięcy hostingu gratis, pod warunkiem przedłużenia umowy o co najmniej 24 miesiące. W przypadku rezygnacji z usługi po 6 miesiącach, naliczona zostanie stawka za hosting w wysokości 90zł netto.

Promocje nie łączą się ze sobą. Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

Powyższe zasady obowiązują od 1.05.2015 roku.

 

POLECAJ I OSZCZĘDZAJ !

Hosting stron internetowych z polecenia 12 miesięcy gratis dla nowego Klienta, oraz 50% bonifikaty dla Polecającego.

Jesteś Klientem usługi hostingowej? Poleć naszą usługę i zyskaj 50% bonifikaty na roczną usługę hostingową.

 

Zasady:
Nowy Klient podając dane kontaktowe Polecającego i zamawiając usługę na 12 miesięcy, po upływie okresu płatnego otrzymuje kolejne 12 miesięcy GRATIS.
Polecający będący Klientem usługi hostingowej, po upływie najbliższego okresu na jaki została wykupiona usługa, otrzyma 50% bonifikatę za przedłużenie usługi o kolejny rok.

 
up
_

Copyright © 2009-2021 TESTKOMP.PL All rights reserved.

Projekt i wykonanie Testkomp.pl