Rekomendacje

Firma Testkomp.pl realizowała dla SPARQ-Systems sp. z o.o. sp.k. testy aplikacji klient/serwer na Platformę Android w trybie zdalnym. Współpraca była zawsze oparta zarówno o dobą komunikację, jak i skuteczność działania na każdym etapie zlecenia. Zaangażowanie w prowadzony projekt, wykrywalność problemów przez firmę Testkomp.pl przyczyniło się do znaczącego zwiększenia jakości i wydajności testowanego dla nas produktu. Doświadczenie we współpracy z firmą Testkomp.pl pozwalają nam rekomendować ich jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

Bartosz Masłowski, Prezes Zarządu SPARQ-Systems sp. z o.o.
Dziękuje za miłą współpracę, na pewno jeszcze się odezwiemy do Państwa. Życzę wielu sukcesów.
 
Sebastian Działo
Baskhurt Sp z o.o.
Współpraca od samego początku układa się znakomicie. Merytoryczna i fachowa obsługa, przyczynia się do ciągłego poszerzania zakresu współpracy o kolejne usługi informatyczne, będące przedmiotem zainteresowań firmy SMOL-BUD NIERUCHOMOŚCI.

Grzegorz Smoliński
Smol-Bud Nieruchomości
Testkomp.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań informatycznych.

Stanisław Głowacz
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młodych Internautów
Współpraca przebiegała szybko i sprawnie, częsty kontakt z Panem Piotrem umożliwił dogranie wszystkich szczegółów związanych z tworzeniem oraz obsługą mojej strony internetowej.

Justyna Bronowska
Aranżacja wnętrz, fotografia
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w tworzeniu nowej strony Artlibitum. Przede wszystkim za cierpliwość, oraz profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb, dostosowanie nowych technik pod kątem specyfiki naszych działań artystycznych.
Życzę dalszych sukcesów.

Ewa Dymek-Kuś
Agencja Artystyczna "ARTLIBITUM"
Firma Testkomp.pl realizowała dla nas kompleksowe testy symulatorów lokomotyw (nowoczesnych narzędzi dydaktycznych wykorzystywanych do profesjonalnych szkoleń maszynistów). Solidną stroną Firmy jest profesjonalny zespół cechujący się pełnym zaangażowanie w powierzone zadania. Usługi wykonywane są solidnie i terminowo, przy dobrej i sprawnej organizacji pracy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Testkomp.pl jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie kompleksowego wykonawcy projektów informatycznych i testów oprogramowania komputerowego.

F.H.U. JMS
_
_
Testy aplikacji
W ramach świadczonych przez TESTKOMP.PL usług testowania, oferujemy firmom i klientom indywidualnym outsourcing it, czyli usługi sprawdzenia pod względem jakości i zgodności z dokumentacją techniczną oprogramowania komputerowego, testy aplikacji mobilnych, sprzętu AGD, RTV, HiFi, telekomunikacyjnego, fotografii cyfrowej i innych. Skierowanie na rynek produktu, nie spełniającego oczekiwań klienta może spowodować spadek zaufania do firmy, a w dłuższej perspektywie spadek przychodów.

Aby mieć pewność, że oprogramowanie i sprzęt jaki produkuje firma spełnia odpowiednie normy jakościowe, należy sprawdzać jego działanie poprzez testowanie jakości tego programowania zarówno na etapie produkcji, oraz tuż po jej zakończeniu, zanim to działanie sprawdzi klient.

Nasza oferta to zewnętrzne testy oprogramowania dla firm (m.in. testowanie aplikacji desktopowych, testowanie aplikacji mobilnych, testowanie stron internetowych), pozwalające obniżyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Testowanie oprogramowania wykonujemy na każdym etapie produkcji. Stała współpraca z TESTKOMPL.PL pozwala poprawić jakości oprogramowania, zwiększyć jego wydajność, osiągnąć lepszą współpracę z aplikacjami zewnętrznymi, ulepszyć wykorzystanie baz danych, zmniejszyć ryzyko powstawania regresji.


Wykonujemy również usługi doradztwa z zakresu wdrażania i testowania oprogramowania komputerowego dla potrzeb przedsiębiorstwa, które to oprogramowanie zamawia.

Usługa polega na weryfikacji jakości oprogramowania komputerowego, stworzonego według specyfikacji zamówienia (tzw. oprogramowanie dedykowane).


Zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją, oraz ofertą jaką mamy w ramach usługi testowanie oprogramowania.


 

 
up
_

Copyright © 2009-2019 TESTKOMP.PL All rights reserved.

Projekt i wykonanie Testkomp.pl